Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz?

Danışmanlık ve Eğitim


ERP'yi doğru şekilde uygulamak başarılı bir işin anahtarıdır. Başarılı bir ERP uygulaması yalnızca işiniz için seçtiğiniz uygulama ortağına bağlıdır.  Kıdemli Odoo danışman kadromuz ile uzun yıllardır resmi silver seviye Odoo partneri olarak hizmet vermekteyiz.Yerelleştirme ve E-Dönüşüm

e-Fatura, e-Defter, e-İrsaliye gibi e-dönüşüm entegrasyonları sağlıyoruz.

Ayrıca kargo entegrasyonları, pazaryeri entegrasyonları gibi Türkiye lokalinde yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.Customization

Her işin kendine özgü özellikleri vardır. Müşterilerin uygulamalarını kullanırken tam fayda sağlamaları ve böylece iş hedeflerine ulaşmaları için üst düzey özelleştirme hizmetleri sunuyoruz.
Odoo'nun modüler yaklaşımını genişleten teknik ekibimiz, istediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur.


Nasıl Çalışıyoruz?

Önce Sizi Dinliyoruz

İhtiyaçlarınızı anlamak için şuanda ki mevcut durumunuzu ve hayal ettiklerinizi uzman kadromuzla beraber dinliyor, beklentilerinizi karşılamak için analiz çalışmalarına başlıyoruz.

Odoo'yu Canlı Tanıtıyoruz!

Analiz sonuçlarına ve sizden talep ettiğimiz örnek verilerle canlı demo yaparak sistemi tanıtıyoruz.

Size Bir Teklifimiz Var!

Analiz ve sunum sonrası ihtiyaçlarınızı kapsayacak modüllere, kullanıcı sayısı ve eğitim süresine göre size en uygun teklifi sunuyoruz.

Kurulum ve Eğitim Süreci

Sözleşmenin imzalanması ile beraber kurulumunuzu tamamlıyor ve uyarlamalara başlıyoruz. Uyarlamalarla paralel olarak son kullanıcı eğitimlerimizi yapıyoruz.


Go Live!

Canlıya geçiş sonrasında da tüm süreçlerde olduğu gibi sizin yanınızda olarak tüm geçiş sürecini kolay ve sorunsuz yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

E-Commerce Services

E-commerce sites, marketplaces, management system, integrations, business management platform, establishing and managing on-demand including your warehouse. 

  • E-Commerce site setup
  • E-Commerce site management
  • E-Commerce strategy consultancy
  • E-Commerce Management Consultancy

More Details 

Platforms

Cargo, courier, food ordering systems, courier tracking, DTVS® (Accurate Predicted Time of Arrival) algorithm, JetAdres® system

More Details